Sākums » Bērnu nodarbības » Grupu nodarbības

Grupu nodarbības

Nodarbības bērniem notiek īpaši iekārtotā montessori vidē, ar plašu montessori materiālu klāstu. Ikvienam bērnam tiek piemeklēta viņa vecumam atbilstoša un attīstoša nodarbe. Montessori nodarbības veidotas tā , lai bērns iemācītos aprūpēt sevi, attīstītu zinātkāri par pasauli, trenētu lielo un sīko motoriku, kā arī mācītos sadarbību ar citiem.

Cena 15,00 EUR

 

 

Nodarbības mazuļiem 1,5-2 gadi

Pašreiz komplektējās.
Piektdienās 9:30

Nodarbības paredzētas mazuļiem kopā ar kādu no vecākiem. Nodarbībās mazuļi darbojas ar Montessori materiāliem, kas attīsta mazo un lielo motoriku un veicina izziņas un domāšanas procesu.
Nodarbībās tiks pārrunāts
- kas ir sakārtota vide mazuļa acīm;
- kā pašiem izveidot savus Montessori materiālus, kā arī īstenosim daudzas citas lietas, kas interesē bērnus un mūs - vecākus.

Pieteikties

Nodarbības mazuļiem 2 -3,5 gadi

Pašreiz komplektējās.

Nodarbības paredzētas bērniem bez vecākiem.
Nodarbībās bērni darbojas ar Montessori materiāliem, kas attīsta mazo un lielo motoriku un veicina izziņas un domāšanas procesu.

Pieteikties

Nodarbības 4-5 gadus veciem bērniem

Pašreiz komplektējās.

Grupas nodarbības notiek nelielā bērnu sastāvā, mierīgā un pozitīvā mācību vidē. Tiek ievērotas katra bērna individuālās spējas. Savukārt grupu darbs māca bērniem uzņemties atbildību un attīsta pašdisciplīnu. Bērni grupas nodarbībā apgūst valodas, matemātikas, sajūtu un dabas zinību materiālus. Noradrības notiek pirmdienās 17:00; 18:00 un otrdienās 18:00

Pieteikties

Nodarbības - Gatavojamies skolai kopā!

Piektdienās 17:00-18:00 un 18:00-19:00

Grupas nodarbībā bērni darbojas ar Montessori matemātikas, dabas zinību un valodas materiāliem. Bērni tiek gatavoti skolas uzsākšanai, apgūstot rēķināšanas un lasīšanas prasmes. Tiek ievērota katra bērna individuālā izaugsme, intereses un spējas.

Pieteikties