Sākums » Bērnu nodarbības » Tematiskās nodarbības

Tematiskās nodarbības

Nodarbības bērniem notiek īpaši iekārtotā montessori vidē, ar plašu montessori materiālu klāstu. Ikvienam bērnam tiek piemeklēta viņa vecumam atbilstoša un attīstoša nodarbe. Montessori nodarbības veidotas tā , lai bērns iemācītos aprūpēt sevi, attīstītu zinātkāri par pasauli, trenētu lielo un sīko motoriku, kā arī mācītos sadarbību ar citiem.

Cena 15,00 EUR

 

 

Kosmoss un saules sistēma!

Piektdiena 17:00-18:30
Cena 15 EUR

Nodarbībā tiek apskatīta saules sistēma un katra planēta kas tajā ietilpst. Planētas ir iespējams aptaustīt, sadzirdēt un atrast tām atbilstošo vietu orbītā. Nodarbības laikā tiek izspēlētas dažādas spēles saistībā ar kosmosu un sauli, kā arī veicams individuāls radošais darbs.

Pieteikties

Aizraujošā matemātika!

Piektdiena 17:00-18:30
Cena 15 EUR

Katrai bērnu vecuma grupai atbilstošas matemātiskas nodarbības, kurās bērni iepazīst decimālsistēmu, saskaitīšanu, atņemšanu, daļskaitļus, ģeometriskās figūras. Tas viss notiek aktīvā gaisotnē, bērniem pašiem nonākot pie dažādiem matemātiskiem jaunatklājumiem.

Pieteikties

Kas notiek virtuvē?

Piektdiena 17:00-18:30
Cena 15 EUR

Nodarbība mazuļiem sajūtu iepazīšanai. Nodarbībā tiek attīstītas visas piecas maņas, garšas, smaržas, dzirdes, redzes un taustes. Bērni tiek iepazīstināti ar pasauli mums apkārt izmantojot montessori materiālus un pašiem aktīvi līdzdarbojoties.

Pieteikties

Putnu nodarbība!

Piektdiena 17:00-18:30
Cena 15 EUR

Nodarbībā iepazīstam putnus, kā tie atšķiras no citām dzīvām būtnēm, ko tie ēd, kāda katram putnam ir dziesma, knābis un spalvas. Nodarbībā tiek ietvertas atbilstošas spēles un radošas aktivitātes.

Pieteikties

Sajūtu nodarbība dabā!

Sestdiena 11:00-13:00
Cena - 15 EUR

Lai vislabāk spētu izbaudīt dabas skaistumu, smaržu un krāšņumu - "Montessori Liepāja" organizē grupas tematiskās nodarbības apmeklējot Bernātu mežu. Katrā šādā nodarbībā tiek iekļautas atbilstoši bērnu vecumam interesējošas aktivitātes un kopīgi noslēgts pasākums ar pikniku.

Pieteikties

Jautrie eksperimenti

Piektdiena 17:00-18:30
Cena 15 EUR

Dažādi aizraujoši fizikas eksperimenti, ko bērns pats spēj paveikt, sajust un atklāt!

Pieteikties