Sākums » Aktualitātes » Uncategorized » Dienas nometne “5 dienās apkārt Zemeslodei!” bērniem no 6-9 gadiem!
22/05/2023

Dienas nometne “5 dienās apkārt Zemeslodei!” bērniem no 6-9 gadiem!

Dienas nometne “5 dienās apkārt Zemeslodei!” bērniem no 6-9 gadiem!

·        Nometne norisinās no 26.jūnija līdz 30. jūnijam. 5 dienas no plkst. 9:00-14:00.

·        Pieteikties – Līgai 28259552 vai raksti info@montessoriliepaja.lv

Norises vieta Lauku iela 59 – “Montessori Liepāja” telpas. Plānotas aktivitātes svaigā gaisā – ir norobežots savs āra laukums. Izglītojošas un radošas nometnes norisē tiks izmantoti Montesori materiāli.

Nometnes cena – 150 eiro!

Nometnes laikā nodrošinām bērnus ar uzkodām, ūdeni, tēju, siltām pusdienām. Pusdienojam netālu esošajā kafejnīcā “Sport Cafe”.

Pirmdiena – ceļosim uz Eirāziju, lai iepazītu šī kontinenta valstis, karogus, zemes un ūdens formas, dzīvniekus un dabu! Ēdīsim itāļu picas un muzicēsim. Izgatavosim savas kontinentu kartes.

Otrdiena – ceļosim uz Āfriku – ielūkosimies Āfrikas džungļu dzīvnieku pasaulē, pagaršosim Āfrikas augļus, izveidosim savus āfrikāņu mūzikas instrumentus!

Trešdiena- Austrālija – pētīsim dzīvnieku sugas un uzbūvi, izzināsim aborigēnu cilts valodas un  veiksim fizikas eksperimentus.

Ceturtdiena – Antarktīda – izgatavosim sniegu, pikosimies, izmērīsim cik lieli vaļi dzīvo okeānā un gatavosim savu gardāko saldējumu!

Piektdiena- Amerika – visu sapņu zeme! Veidosim ziedu gleznas, dosimies dabā izpētīt ģeometriju, gatavosim savus burgerus un muzicēsim indiāņu ritmos!

 

Par mums. Mēs – Ieva Ukavica un Līga Saule nometņu organizēšanā esam ar skaistu un bagātu pieredzi no 2018.gada. Kā arī abām skolotājām iegūta nometņu vadītāja apliecība!

Paskaties kā mums gājis citās nometnēs!

Uz tikšanos vasaras piedzīvojumos!