Bērnu nodarbības

Nodarbības bērniem notiek īpaši iekārtotā montessori vidē, ar plašu montessori materiālu klāstu. Ikvienam bērnam tiek piemeklēta viņa vecumam atbilstoša un attīstoša nodarbe. Montessori nodarbības veidotas tā , lai bērns iemācītos aprūpēt sevi, attīstītu zinātkāri par pasauli, trenētu lielo un sīko motoriku, kā arī mācītos sadarbību ar citiem.

Montessori Liepāja

“Radoši un aktīvi speciālisti parūpesies par Jums un Jūsu bērna individuālo izaugsmi, radot vēlmi izzināt pasauli ar prieku!”

Individuālās nodarbības

Individuālās Montessori nodarbības pieejamas jebkura vecuma bērniem. Nodarbības ieteicamas runātprasmes attīstīšanai, lasītprasmes, rakstītprasmes apguvei, matemātikas izpratnei un apguvei.

Nodarbības ar Montessori materiāliem veicina bērna attīstību svarīgās dzīves jomās un uzlabo:
* uzmanības koncentrēšanās spējas,
* kustību koordināciju un mazo motoriku;
* loģisko domāšanu,
* zinātkāri par apkārtējo pasauli.

Par pieteikšanos zvanīt Lienai 29567294

vai aizpildot pieteikumu:

Pieteikties

Montessori mūzikas nodarbības

Nodarbības bērniem no 4 mēnešu vecuma līdz 4 gadu vecumam kopā ar vecākiem.

50 minūšu nodarbībās dziedam, muzicējam, ritmizējam un darbojamies ar attiecīgai tēmai piemērotiem Montessori materiāliem.

Montessori mūzikas nodarbības attīsta:
* muzikālo dzirdi un ritma izjūtu;
* vispārējo intelektuālo attīstību;
* iztēli;
* koncentrēšanās spēju;
* saskarsmes prasmes.

Par pieteikšanos zvanīt Ievai 29339839

vai aizpildot pieteikumu:

Pieteikties

Grupu nodarbības

Dažādu grupu nodarbības bērniem vecumā no 1,5 līdz 6 gadu vecumam. Nodarbības ilgums 50 minūtes, cena par nodarbību - 8 EUR.

Grupas nodarbībās bērni gūst socializēšanās pieredzi, attīsta koncentrēšanās spējas, trenē mazo un lielo motoriku, attīsta valodas prasmes (runāšanu, rakstīšanu, lasīšanu), matemātisko un loģisko domāšanu.

Par pieteikšanos zvanīt Lienai 29567294

Nodarbību saraksts

Tematiskās nodarbības

Tematiskās nodarbības tiek organizētas dažāda vecuma bērnu grupām, kurās apskatām bērniem aktuālas un interesējošas lietas, izmantojot Montessori materiālus. Katrā nodarbībā, tieši bērni ir tie, kas veic jaunus atklājumus un izzina pasauli caur savām maņām.

Par pieteikšanos zvanīt Ievai 29339839

Nodarbību saraksts