Sākums » Aktualitātes » Uncategorized » No 4. līdz 15.jūlijam norisinājās dienas nometnes bērniem “Ģimenes plašajā pasaulē”.
22/07/2022

No 4. līdz 15.jūlijam norisinājās dienas nometnes bērniem “Ģimenes plašajā pasaulē”.

Projekta “Saimes spēks 2” ietvaros, divu nedēļu laikā no 4. līdz 8.jūlijam un no 11. līdz 15.jūlijam norisinājās divas dienas nometnes bērniem “Ģimenes plašajā pasaulē”.

Nometnes finansiāli atbalstīja Sabiedrības integrācijas fonds no  Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Dienas nometne bērniem tika veidota ar  izglītojošu un izklaidējošu saturu par ģimenisko vērtību izprašanu un iedibināšanu ģimenē.

Šogad nometnes bija bērniem no daudzbērnu ģimenēm.

Lai parādītu katra bērna ģimenes vietu plašajā pasaulē, izveidojām kontinentu kartes. Pārrunājām kādas atšķirīgas vai kopīgas ģimenes tradīcijas ir katrā kontinentā.

Uztaisījām savas ģimenes dzimtas koku. Pamanījām, ka kaut arī veidojam koku tikai trīs paaudzēs, tas jau ir ļoti pilns.

Un uz savas izveidotās Latvijas kartes atzīmējām, kur mūsu radinieki dzīvo. Bija arī jāpieliek kāds punktiņš ārpus Latvijas robežai.

Pārrunājām arī to, ka ģimenes ir ne tikai cilvēkiem, bet arī dzīvniekiem. Atkārtojām, kā sauc dažādu mājdzīvnieku ģimene locekļus – piemēram, kaza, āzis, kazlēns un arī citus.

Ceturtdiena bija bērnu mīļākā nometnes diena, jo tad devāmies uz Mini Zoo “Atomi”. Mēs esam ļoti pateicīgi, par Mini Zoo “Atomi” īpašnieku atbalstu un mīļo uzņemšanu!

Katru dienu mūs gardi pabaroja “Sport Cafe”. Paldies, par sadarbību!

Bērni nometnes laikā zīmēja zīmējumus par savu ģimeni – tradīcijām, vēlmēm. Zīmējumi kopā ar bildēm no nometnes tika iesieti grāmatiņā, ko katrs bērns saņēma piemiņai no jaukās nedēļas. Un arī mazu simbolisku, veselīgu dāvaniņu!

Plašāku foto galeriju atradīsi šeit:  https://montessoriliepaja.lv/photo/dienas-nometne-berniem/