Sākums » Aktualitātes » Uncategorized » Vecāku kursi “Montessori manā ģimenē”
02/05/2022

Vecāku kursi “Montessori manā ģimenē”

 

Par kursiem:

1.       Pieņemot pieteikumus priekšroka tiek dota vecākiem, kuri audzina bērnu ar īpašām vajadzībām, jauniem vecākiem vai vecākiem, kuri audzina vismaz 3 un vairāk bērnus.

2.       Katrai ģimenei, saskaņā ar Datu aizsardzības likumu, lūgsim parakstu, ka piekrīt, ka pasākuma laikā tiks fotogrāfēts un/vai filmēts, kā arī minētie materiāli var tikt izmantoti publiskošanai/publicēšanai Sabiedrības Integrācijas Fonda aktivitāšu publicitātes un sabiedrības informēšanas nolūkos, kā arī citās interneta un plašsaziņas vietnēs.

3.       Pasākuma laikā būs nelielas uzkodas, kafija, tēja, ūdens.

Pieteikties var zvanot pa tel. 28259552 Līgai vai pieteikums jāiesūta brīvā formā e-pasta adresē biedriba.vartaja@inbox.lv  ar norādi KURSI no pasākuma publicēšanas brīža līdz divas dienas pirms kursa sākuma datumiem.

„Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.”

Latvijas valsts budžeta finansētās programmas „Ģimenei draudzīga pašvaldība” “Ģimenei draudzīgas vides veidošana”

Pasākums ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par pasākuma ģimenisku vērtību godināšanai – „Montessori manā ģimenē” saturu atbild Biedrība „Vārtāja” Reģ.Nr..40008104020.

Šī kursa mērķis ir izglītots vecāks, kas ir kā ģimenes pamats, lai iegūtās zināšanas varētu ieviest ģimenē, audzinot bērnus. Montessori pedagoģijas pamatā ir cieņa un mīlestība, kā arī saudzīga attieksme pret dabu, darbu un vidi. Darba tikuma apgūšana, ļaujot bērniem veikt dažādus praktiskās dzīves vingrinājumus. Nodarbībā vecāki apgūst ģimenes mājokļa iekārtošanu, veidojot bērnam draudzīgu, drošu un attīstošu vidi. Apskata aktivitātes dažāda vecuma grupām, kuras ģimene var izveidot pašu spēkiem ar nelieliem finansiāliem līdzekļiem. Kursu laikā vecāki mācās kāda ir mierpilnu zināšanu apgūšana, kas veicina bērna pacietības un patstāvības veidošanos.